Добредојдовте на нашата страница за закажување. Ве молиме следете ги упатствата за да закажете термин во нашиот календар.
Вашиот термин
Доктор: D-r Aleksandra Dimova (Промени)
Услуга : Трет контролен преглед пред проодување  (Промени)
Клинички преглед за рано откривање и превенирање на деформитети, совети за проодување и обувки . Цена на преглед 2000ден.... Дознај повеќе
Изберете датум
Прв слободен термин е пронајден на 27 Септември 2021
Септември, 2021
Пон. Вто. Сре. Чет. Пет. Саб. Нед.
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
29
30
01
02
03
Овозможено од BookWisely.com